Emir Fan Club
Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem  konu açıldı onları sizinle paylaşayım 1135
Emir Fan Club
Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem  konu açıldı onları sizinle paylaşayım 1135
Emir Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emir Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem konu açıldı onları sizinle paylaşayım

2 posters
YazarMesaj
fenerb@hçe
banned
fenerb@hçe

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 68
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/10/09

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem  konu açıldı onları sizinle paylaşayım Empty
MesajKonu: Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem konu açıldı onları sizinle paylaşayım   Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem  konu açıldı onları sizinle paylaşayım Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 10:28 am

Öncelikle benim bir kız kardeşim vardı yıllar önce trafik kazasında öldü. Ben 4-5 yaşında falandım ama dün gibi hatırladığım çok ender anlardan biridir o kaza anı kardeşimin gözlerimin önünde ölmesi falan. Neyse uzatmıyım ben şehir dışında yatılı okulda okuyorum bi gece yatağıma yattığımda nedense aklıma geldi napıyodur şimdi kimbilir diye düşünüyorum ağlamaklı bi şekilde uyuyakalmışım.. Gecenin bi vakti uyandım her yer zifiri karanlık tabi odada herkes rahatsız olduğu için gece lambasını açmıyoruz.. Ama uyanışım da normal bir uyanış değil panikle uyandım deli gibi etrafıma bakıyorum kontrolsüzce birşey arıyo gibiyim naptığımı bilmiyorum sağa sola bakınırken ( ben üst ranzada yatıyorum ) sağ tarafımın ayakucunda baştan aşağı bembeyaz bi kız çocuğu gördüm böyle boyu ranzanın benim yatağımın başladığı yere kadar geliyodu yüzünü seçemiyorum ama kız olduğu belli ve kafasını hafifçe yana bükmüş dimdik bana bakıyo.. Acayip korktum ben kaçmaya çalışıyorum olmuyo bağırmaya çağırmaya mümkün değil sesim çıkmıyo.. Bazı arkadaşlar şimdi karabasan diyecek ama değil gayet net hatırlıyorum çünkü kıpırdayabiliyorum yatakta doğrulmuş vaziyetteyim sadece sesim çıkmıyo ve sesimin çıkmamasının nedeni de bence o anki yaşadığım ani yoğun korku. En sonunda kafamı şuursuzca sağa sola çevirirken bi baktım gitmiş..
Benm görüşüm ben bunun kız kardeşim olduğuna eminim çünkü hem içimden bi ses öyle söylüyo hem de yaşasaydı 13-14 yaşlarında olucaktı ve o boylarda olucaktı.. Bir açıklaması olan varmı bu konuya arkadaşlar SadSad
Emir
Administrator
Administrator
Emir

Zodyak Zodyak : Ikizler
Çin Astrolojisi Çin Astrolojisi : Horoz
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 30
Doğum tarihi Doğum tarihi : 05/06/93
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/09/09
Nerden Nerden : BuRSa
Yaş Yaş : 30
İş/Hobiler İş/Hobiler : SiTeLeR

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem  konu açıldı onları sizinle paylaşayım Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem konu açıldı onları sizinle paylaşayım   Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem  konu açıldı onları sizinle paylaşayım Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 10:01 am

İlk Baş Kardeşin'in Ölmesine Çok Üzüldüm Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem  konu açıldı onları sizinle paylaşayım Icon_sad Başınız Sağolsun. Gördüğün Karabasan Gibi Birşey Değil.Çünkü Aynı Olayı Ben Defalarca Yaşadım.
O Senin Kız Kardeşin,Eminim Smile
https://emir.yetkin-forum.com

Arkadaşlar ben 18 yaşındayım bugüne kadar başımdan bir kaç ilginç olay geçti madem konu açıldı onları sizinle paylaşayım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emir İçin 2009'a Kadar Sayalım